Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookies. Cookies zbierają dane, które mogą stanowić dane osobowe. Używamy ich m.in. dla: dobrego działania strony, analizy, statystyki, marketingu i dopasowania do Twoich preferencji (w tym poprzez profilowanie) 

zamknij

Dzieeeeeeń dobry!

To sposób, w jaki zawsze witam swoich widzów! Bo Pedantula wywodzi się przede wszystkim z kanału na YouTube’ie, na którym regularnie się widujemy i który ma już ponad 320 000 subskrybentów, ponad 365 filmów i miliony odsłon!

Jako Ula Pedantula zajmuję się typowo domową tematyką: sposobami na plamy, na organizację domu, na szybsze sprzątanie czy na codzienne obowiązki. Kocham dom i wszystko, co z nim związane! To tematy, które poruszam na swoim blogu, którym poświęcam swoje filmy i o których piszę na Facebooku i Instagramie. Lubię zajmować się domem, lubię w nim być i chciałabym, żeby dla każdego była to prawdziwa oaza spokoju. Dzielę się więc patentami, jak zapanować nad domowym chaosem i nie spędzać na sprzątaniu długich godzin.

O tym jest także moja książka „Pozamiatane” - kompleksowy poradnik dotyczący porządków, organizacji domu i sposobów na utrzymanie go w czystości. 

Jestem też autorką książki "Podaj dalej" - bardzo osobistego przewodnika dla kobiet, w którym udowadniam, że od gonienia za ideałem znacznie ważniejsze jest: polubienie siebie, cieszenie się życiem oraz budowania głębokich i szczerych relacji z bliskimi, a także spojrzenie na świat z większą wdzięcznością i życzliwością.

Jesienią 2020 ukazał się też PlanUlek - wspaniały, solidny planner, swego rodzaju kalendarz, który stworzycie same, w zależności od Waszych potrzeb.
Dodatkowo na każdej stronie znajdziecie praktyczną poradę, która sprawi, że Wasza domowa codzienność będzie łatwiejsza.

Teraz oddaję w Wasze ręce mój najnowszy projekt - fajne, a przede wszystkim wygodne ubrania, które możecie nosić, robiąc to wszystko, co robicie po pracy. Idealne, by wyjść z dzieckiem na spacer, ale też poleniuchować na kanapie. Pomyślane tak, by w domu czuć się swobodnie, a jednocześnie móc w minutę założyć tenisówki i wyskoczyć na szybkie zakupy. Cudne dla karmiących mam (zerknijcie tylko na kimono BELLA i narzutkę DIVA, a od razu zrozumiecie dlaczego) i kobietek, które chcą trochę „zdyscyplinować” brzuch i boczki (pomaga w tym niezwykły pas w każdym modelu naszych spodni).

Miłej podróży po moim wygodnym świecie!

Ula Chincz