Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookies. Cookies zbierają dane, które mogą stanowić dane osobowe. Używamy ich m.in. dla: dobrego działania strony, analizy, statystyki, marketingu i dopasowania do Twoich preferencji (w tym poprzez profilowanie) 

zamknij

Voucher Prezentowy

Idealny pomysł na prezent-niespodziankę: podaruj bliskiej Ci osobie voucher na dowolną, wybraną przez siebie kwotę. My zajmiemy się całą resztą! Napisz do nas na [email protected]

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i sugestiom, wprowadzamy do sklepu nowość - wygodny voucher podarunkowy, który możecie sprezentować bliskiej osobie.

Jak działa? To proste! Napisz do nas na [email protected] i podaj nam następujące informacje:

    • na jaką kwotę mamy wystawić voucher
    • imię osoby obdarowanej - będzie nam potrzebne do wygenerowania unikalnego, imiennego kodu
    • do kogo (Ciebie czy osoby obdarowanej) i w jakiej formie (załącznik mailowy czy tradycyjny wydruk papierowy) mamy wysłać voucher

Voucher możesz u nas zamówić na dowolną kwotę - jeśli osoba obdarowana ją przekroczy, będzie miała możliwość dopłaty podczas finalizacji zamówienia.
Uwaga - nie zwracamy niewykorzystanych środków.

Voucher będzie ważny 6 miesięcy od daty zakupu.

Można za niego zapłacić: przelewem, kartą, systemem PayPal - niestety przy tego typu produkcie nie ma możliwości płatności za pobraniem.

Jeśli zdecydujesz się na voucher podarunkowy w tradycyjnej papierowej formie - koszt całości wzrośnie o 15 zł.

Wygodny voucher podarunkowy - wygoda dla Ciebie, wygoda dla Obdarowanej, czyli tak, jak być powinno. Wygodnie.