Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookies. Cookies zbierają dane, które mogą stanowić dane osobowe. Używamy ich m.in. dla: dobrego działania strony, analizy, statystyki, marketingu i dopasowania do Twoich preferencji (w tym poprzez profilowanie) 

zamknij

Opaska Gatta

Pięknie otula włosy trzymając je daleko od twarzy w czasie porannych lub wieczornych zabiegów pielęgnacyjnych. Nie uciska, a dzięki temu, że jest szeroka skutecznie zapobiega przyklejaniu się włosów do nakremowanej buzi. Dzięki gumce wszytej z tyłu łatwo dopasowuje się do kształtu i obwodu głowy.

35,00 zł
Brutto
Kolor: Niebieski
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego od złożenia zamówienia.
Ilość

Opaska jest szeroka i nie uciska, nie zostawia śladów na włosach i nie spłaszcza fryzury, można więc nosić ją także w czasie nakładania maseczki, która powinna zostać na twarzy na dłużej. No i nie strach pokazać się w niej domownikom!


Materiał na opaskę choć jest miękki w dotyku, to jest też elastyczny we wszystkich kierunkach. To oznacza, że znakomicie się układa. Kolor jest trwały, a sam proces barwienia jest bezpieczny dla środowiska (bez użycia formaldehydów i innych szkodliwych substancji) oraz oszczędny pod względem zużycia energii. Skład: 60% wiskoza, 25% poliamid, 5% elastan. Pierz w temperaturze do 40oC.