Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookies. Cookies zbierają dane, które mogą stanowić dane osobowe. Używamy ich m.in. dla: dobrego działania strony, analizy, statystyki, marketingu i dopasowania do Twoich preferencji (w tym poprzez profilowanie) 

zamknij

Tunika CHIARA

Pięknie podkreśla kształt ramion, wysmukla ręce i daje pełną swobodę w okolicach brzucha, boczków i pupy! Nieco dłuższy tył pięknie wyszczupla sylwetkę.

169,00 zł
Brutto
Rozmiar: S
Kolor: Morski
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego od złożenia zamówienia.
Ilość

Najlepsza przyjaciółka na takie dni, kiedy chcesz się czuć swobodnie, ale fajnie wyglądać. Jest pięknie dopasowana w ramionach, ma ładnie wyprofilowany, dość wąski i dłuższy rękaw, więc nie tworzy wrażenia, że masz na sobie worek. Jednocześnie rękaw zasłania tzw. „motylki”, które czasem pojawiają się na ramionach Pań. Jednocześnie zupełnie luźny dół pozwala schować boczki, ciążę spożywczą i przekierować uwagę na korzystniejsze okolice.  Tunika jest nieco dłuższa z tyłu, co pięknie wysmukla wizualnie sylwetkę. Super się układa i pracuje, kiedy Ty się poruszasz.

Tunika CHIARA wygląda doskonale z legginsami LUNA i jako spód pod kimonem BELLA.

Tunika jest uszyta pod Warszawą, a materiał jest dziany w Łodzi.

Tunika CHIARA S M L XL
klatka piersiowa 90-94 94-98 98-102 102-106
pas do 90 do 100 do 110 do 120
biodra do woli do woli do woli do woli
długość rękawa 26 28 28 30
długość z przodu 67 70 70 70
długość z tyłu 73 75 75 75

wymiary w centymetrach

tunika jest bardzo luźna na wysokości pasa i bioder

Tkanina z której jest uszyta tunika składa się w dużej części z wysokiej jakości wiskozy. Nigdzie się nie wypycha i nie defasonuje. Przędza, z której jest wykonana materiał pochodzi z ciepłych krajów Europy (czyli moich ulubionych rejonów). Skład: 63% wiskoza, 29% poliester, 8% elastan. Pierz w temperaturze 30 oC.