
Tunika CHIARA LUNGA
Pięknie podkreśla kształt ramion, wysmukla ręce i daje pełną swobodę w okolicach brzucha, boczków i pupy!
Nieco dłuższy tył pięknie wyszczupla sylwetkę.
Najlepsza przyjaciółka na takie dni, kiedy chcesz się czuć swobodnie, ale fajnie wyglądać. Jest pięknie dopasowana w ramionach, ma ładnie wyprofilowany, dość wąski długi rękaw, więc nie tworzy wrażenia, że masz na sobie worek. Jednocześnie zupełnie luźny dół pozwala schować boczki, ciążę spożywczą i przekierować uwagę na korzystniejsze okolice.
Tunika jest nieco dłuższa z tyłu, co pięknie wysmukla wizualnie sylwetkę. Super się układa i pracuje, kiedy Ty się poruszasz.
Tunika CHIARA LUNGA wygląda doskonale z legginsami LUNA, spodniami SOLE oraz z naszą sukienka ESPRESSO, najlepiej w tym samym kolorze!
Tunika jest uszyta pod Warszawą, a materiał jest dziany w Łodzi.
Tunika CHIARA LUNGA | S | M | L | XL |
klatka piersiowa | 90-94 | 94-98 | 98-102 | 102-106 |
pas | do 90 | do 100 | do 110 | do 120 |
biodra | do woli | do woli | do woli | do woli |
długość rękawa | 52 | 54 | 55 | 56 |
długość z przodu | 67 | 70 | 70 | 70 |
długość z tyłu | 73 | 75 | 75 | 75 |
wymiary w centymetrach
tunika jest bardzo luźna na wysokości pasa i bioder
Tkanina, z której jest uszyta tunika, składa się w dużej części z wysokiej jakości wiskozy. Nigdzie się nie wypycha i nie defasonuje. Przędza, z której jest wykonany materiał, pochodzi z ciepłych krajów Europy (czyli moich ulubionych rejonów). Skład: 63% wiskoza, 29% poliester, 8% elastan. Pierz w temperaturze 30 stopni.